Фінанси  |  26.10.17  |  четвер
 

Школам Львівщини передали нові автобуси

Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей зазначив, що придбані автобуси дозволять покращити якість освіти і забезпечать повну організацію навчального процесу.

У четвер, 26 жовтня, для шкіл районів та об'єднаних територіальних громад Львівщини передали 16 нових автобусів вітчизняної марки “Атаман”.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка спільно із заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм передали ключі від шкільних автобусів керівникам відділів освіти районів та ОТГ.

“Це можливість дітям отримувати хорошу освіту, для нас важливо, щоб діти ходили до якісних шкіл, де є обладнані навчальні заклади, хороші вчителі. Сьогоднішній день – це приклад того, що ми робимо крок за кроком, аби наша держава ставала кращою, а життя комфортнішим",

– зазначив Олег Синютка.

Відтак нові автобуси поїдуть у Бродівський, Жовкіський, Перемилянський, Самбірський,Стрийський та Яворівський райони, а також у школи Давидівської,Ходорівської, Шегинівської,Жовтанецької, Новокалинівської громади.

Зазначимо, що автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного і місцевих бюджетів. Загальна вартість автобусів 26 млн 880 тис гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах