Фінанси  |  17.05.18  |  четвер
 

У Львові майно здаватимуть в оренду через ProZorro

Щоб залучити ширше коло потенційних орендарів, впроваджують сучасні технології надання в оренду об’єктів комунальної власності.

У четвер, 17 травня, під час сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни до ухвали міськради № 897 "Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова", інформує прес-служба ЛМР.

Як пояснила начальник управління комунальної власності Львівської міськради Інна Свистун, зміни внесли, щоб забезпечити впровадження сучасних технологій надання в оренду об’єктів комунальної власності на відкритих електронних торгах із застосуванням електронної торгової системи ProZorro, а також аби залучити ширше коло потенційних орендарів.

"Сьогодні настав час робити зміни у сфері, яка має дуже важливе значення для містян - це сфера оренди комунального майна. Це інструмент відкритості і прозорості влади, який гарантує ринкові умови при оренді або продажу майна",

- зазначив представник підприємства ProZorro. Продажі Олексій Мовчан.

Порядок організації та проведення електронних торгів з надання в оренду майна територіальної громади визначається Регламентом роботи електронної торгової системи ProZorro. Продажі (ЕТС).

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах