Фінанси  |  12.04.17  |  середа
 

Влада пообіцяла МВФ ввести абонплату ще й за опалення

Україна взяла на себе зобов'язання перед МВФ з 1 серпня 2017 року, крім введення абонплати за користування газом, ще й абонплату за підключення до послуг централізованого опалення.

Про це йдеться в меморандумі про економічну і фінансову політику України, оприлюдненому на сайті МВФ, передають Українські Новини.

"Крім того, ми застосуємо тариф на розподіл газу і опалення на підставі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці",

- йдеться в листі про наміри.

Наразі двоставковий тариф на послуги централізованого опалення мають тільки деякі підприємства, зокрема у Львові та Вінниці.

При двоставковому тарифі перша частина тарифу покриває витрати на підтримку технологічного обладнання в робочому стані. Ця частина тарифу сплачується щомісяця.

Умовно змінна частина тарифу покриває витрати на виробництво теплової енергії, тобто вартість енергоресурсів (газу, електрики), і оплачується споживачами тільки протягом опалювального сезону.

Нагадаємо, що абонплату за газ введуть з 1 серпняЗгідно з новим Меморандуму про співпрацю України з МВФ, влада зобов'язалася все ж ввести з 1 серпня 2017 року абонплату за користування газовою інфраструктурою.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах