Фінанси  |  15.01.19  |  вівторок
 

В Україні вдвічі підвищився продаж електромобілів

Найпопулярнішим електромобілем в Україні став Nissan Leaf, вартість якого у середньому починається від 10-ти тисяч доларів.

Статистичні дані наводить Укравтопром.

Таким чином, першим у рейтингу найбільш популярних електромобілів в Україні став Nissan Leaf, який зайняв 64% українського ринку авто на електротязі. За один рік було придбано 3378 моделей, 90% з яких - із закордонним пробігом.

На другому місці бажаності українців виявився автомобіль BMW i3, який в різних комплектаціях може коштувати 25-30 тисяч доларів. Це вже модель більш високого класу і її купили в Україні 352 людини, причому 69% з усіх автомобілів були уживаними.

Третє місце займає електромобіль елітного класу Tesla Model S, вартість якого починається з 50-ти тисяч доларів. В Україні було куплено 259 моделей, 64% з яких були з пробігом.

Четверте місце зайняв Mercedes-Benz B-Class Electric Drive - 168 покупок, 76% з пробігом, а п'яте - Renault Zoe, 142 моделі куплено, 84% з пробігом.

При цьому в Укравтопромі відзначили, що в минулому році було придбано 5.3 тисячі електромобілів, що у два рази більше, ніж у 2017-му.

Нагадаємо, що Маск розповів, що в Україні з'являться зарядні станції. Відомий американський мільярдер і винахідник Ілон Маск повідомив, що зовсім скоро станції Tesla Supercharger, призначені для зарядки електромобілів будуть і в Україні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах