Фінанси  |  07.08.19  |  середа
 

Компанія з США купила львівський стартап-розробник програмного забезпечення

Румуно-американська компанія UiPath, яка є одним з лідерів на ринку програмного забезпечення в області штучного інтелекту, поглинула український стартап StepShot.

IT-компанія UiPath, яка була заснована румунськими підприємцями у 2005-му, а зараз базується в Нью-Йорку, купила український стартап StepShot, пише MC Today.

StepShot з’явився в 2016-му, як проект з розробки програмного забезпечення для автоматизації процесів створення документів. Зараз у штаті StepShot працює 20 осіб, а головний офіс компанії розташований у Львові.

Повідомляється, що український стартап знайшов представників UiPath на лондонській IT-конференції, і за кілька місяців вони домовилися про угоду.

Вартість покупки не розголошується, але відомо, що частково UiPath увійшла в капітал української компанії, а іншу частину грошей власники StepShot отримали готівкою.

Попри поглинання, офіс українського стартапу залишиться у Львові і буде продовжувати розширюватися та розвивати той же продукт, тільки під іншим брендом.

UiPath є одним з лідерів ринку зі створенню ПЗ в області штучного інтелекту. 32 офіси цієї компанії у 23 різних країнах займаються автоматизацією корпоративних процесів для великих підприємств.

Про це повідомляє НВ

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах