Фінанси  |  16.02.18  |  п'ятниця
 

Нардеп Герега продовжує вести свій бізнес у Криму та Росії

Чиновники окупаційної влади називають фірму "Руслайн Ко" одним з основних платників податку на власність до бюджету Севастополя.

Власник мережі гіпермаркетів "Епіцентр" народний депутат Олександр Герега разом із дружиною Галиною продовжують вести свій бізнес в анексованому Росією Криму і мають фірму в Московські області. Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", передає "Радіо Свобода".

Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, у травні 2014 року українські компанії "Епіцентр К", "Нова лінія" та "Торговий дім "Трейдіком "Інко", кінцевими власниками яких є подружжя Герегів, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ООО "Руслайн Ко".

Повідомляється, що чиновники окупаційної влади називають фірму "Руслайн Ко" одним з основних платників податку на власність до бюджету анексованого міста.

Керівництво "Руслайн Ко" активно бере участь у діяльності гіпермаркетів "Новацентр К" – ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів "Епіцентр К" на території півострова.

Олександр Герега спочатку заявив, що йому невідомо про діяльність "Епіцентру К" чи афільованих до нього структур у Росії чи Криму, але потім додав:

"Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...