Фінанси  |  22.06.20  |  понеділок
 

"Намалювали – замалювали. Не чиновники – а художники!" - Зінкевич

На Стрийській замалювали виділену смугу для ГТ. У скільки обійдеться львів’янам нанесення жовтої полоси та її ліквідація?

Станом на 17:00 год, нещодавнє нововведення на Стрийській — виділену смугу для громадського транспорту скасовано. Про це повідомив голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич, опублікувавши фото.

Нагадаємо, минулого тижня виділена смуга ГТ спричинила транспортний колапс у цьому районі міста. Дорога перетворилася на суцільний корок.

Сьогодні мер міста Андрій Садовий підтвердив, що смугу громадського руху на вулиці Стрийській, наразі, ліквідують. Як розповів мер, таке рішення було непродумане.

«Щодо смуги громадського руху на вулиці Стрийській, то тут відбулась нескоординована дія в районній адміністрації. Колись ми прийняли відповідне рішення, просто зараз його не варто було реалізовувати. Потрібно звертати увагу на поточну ситуацію, тому такі рішення було неправильним. Там, де ми вже маємо смуги транспорту, там хай вони і залишаються, але зараз більше робити не потрібно. Коли у нас з’явиться більше одиниць транспорту (ми сьогодні маємо в тендері 100 автобусів) і запустимо нормальну роботу перевізників (у тому числі й по області), тому можна буде щось корегувати. Сьогодні люди з області їдуть на роботу до Львова легковим транспортом. Це створює шалене навантаження»,

— сказав під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля» Андрій Садовий.

Подібне рішення стосувалось і вулиці Липинського. У результаті численних звернень смугу скасували, на час карантину. Щоправда, обійшлося це задоволення у понад 87 тис. грн.

У скільки обійдеться ліквідація смуги на Стрийській буде відомо після депутатського запиту.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах