Фінанси  |  14.03.19  |  четвер
 

"Нафтогаз" повідомив, що є змога не підвищувати ціни на газ

Ціна на газ, які ухвалили раніше можуть залишитись такими ж із 1 травня поточного року.

Про це заявила компанія "Нафтогаз України" обгрунтувавши своє повідомлення тим, що з'явилася можливість залишити колишні ціни.

Така інформація значиться у листі Андрія Коболєва до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. У тексті зазначено, що ціна закупівлі газу на європейському ринку опустилася нижче рівня, який передбачений чинною постановою Кабміну про ПСО. Відбулось це за період існування режиму покладання спеціальних обов'язків.

Також Коболєв наголосив, що реформа газового ринку в Україні дозволила десяткам компаній вільно купувати газ на європейському ринку. А далі вони поставляють його комерційним споживачам.

Окрім цього він вважає, якщо якщо надати українським домогосподарствам можливість вільно вибирати постачальника природного газу,тобі можна обґрунтовано очікувати, що запропонована конкурентним ринком ціна, буде однозначно нижчою за встановлені зараз регульованої ціни.

Відповідно до цього керівник Нафтогазу запропонував уряду винести на розгляд можливість повної лібералізації поставок газу для всіх форм споживачів з 1 квітня 2019 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах