Фінанси  |  24.09.18  |  понеділок
 

Нафтогаз оприлюднив нові ціни на газ для промисловості

У порівнянні з цінами на вересень 2018 року, у жовтні ціни збільшено на 9,4-9,7%.

НАК "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 жовтня, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Про це сьогодні, 24 вересня, інформує прес-служба компанії.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

Зазначається, що у порівнянні з цінами на вересень 2018 року, у жовтні ціни збільшено на 9,4-9,7%.

Зокрема, ціна на газ для промислових підприємств, які споживають більше 50 тис. куб. м у місяць, якщо відсутня заборгованість та на умовах передоплати, становить 13 438,8 гривень/тис. куб. м, на умовах оплати за фактом поставки - 14 586 гривень/тис. куб. м.

Для тих, споживачів, у яких щомісячні обсяги споживання нижчі за 50 тис. куб. м, та для постачальників газу установам і організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, а також промисловим споживачам - ціна товарного газу встановлена ​​на рівні 14 586 гривень/тис. куб. м.

Крім того, дочірні підприємства НАКУ тепер повинні сплачувати за газ на рівні 13 438,8 гривень/тис. куб. м, для операторів ГРС (газ на виробничо-технологічні витрати, втрати і власні потреби) -  також 14 586 гривень/тис. куб. м.

Раніше повідомлялося, що з 1-го серпня 2018-го року Нафтогаз підвищить ціну на газ для промисловості на 1,8% у порівнянні з липнем.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах