Фінанси  |  17.07.17  |  понеділок
 

Нафта продовжує дорожчати кілька днів поспіль

У понеділок, 17 липня, світові ціни на нафту продовжують підвищуватися, і подорожчання пов'язане з позитивними настроями інвесторів щодо новин, які надходять.

Серед факторів, що позитивно вплинули на зростання цін, експерти називають статистику по запасах нафти в США, за кількістю бурових установок, а також прогнози Міжнародного енергетичного агентства по зростанню попиту на чорне золото в наступному році.

Станом на 10:30 за київським часом барель нафти торгувався по 49,15 доларів. За словами одного з фінансових аналітиків, значно знизився рівень нафтових запасів в США минулого тижня підтримали коментарі МЕА про те, що попит на сировину зростає сильніше в порівнянні з початковою оцінкою. Крім того, експерт підкреслив, що протягом поточного року кількість бурових установок в США безперервно збільшувалася, проте минулого тижня зростання припинилося, що і стало однією з причин, яка позитивно вплинули на вартість чорного золота.

Нагадаємо, що країни ОПЕК і держави, що видобувають нафту, але не входять в картель, продовжили угоду про зниження видобутку нафти до весни наступного року.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 514

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...