Фінанси  |  14.11.19  |  четвер
 

На погашення заробітної плати шахтарям Львівщини виділили 225 мільйонів

Сьогодні, 14 листопада, на рахунки ДП «Львівугілля» почали надходити кошти, які скеровують на погашення заробітної плати шахтарям Львівщини за серпень та вересень 2019 року.

Це фінансовий ресурс, який в терміновому порядку виділили з Державного бюджету на забезпечення виплати заборгованої зарплати гірникам в сумі 225 млн 523 грн. Також, з цих коштів планують погасити ще 43 % зарплати за жовтень 2019 року, передає прес-служба Львівської ОДА.

Виділення коштів в терміновому порядку стало можливим завдяки докладеним зусиллям голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського під час зустрічі 12 листопада з керівництвом ДП «Львіввугілля», директорами шахт і шахтарських профспілок,  а також оперативної комунікації з інформуванням щодо складності ситуації з Президентом України.

«Дякую Головному управлінню Державної казначейської служби, Львівському обласному управлінню АТ «Ощадбанк» та ДП «Львіввугілля», які працювали над оперативним скеруванням коштів на особові рахунки працівників держпідприємства,

– зазначив Маркіян Мальський.

– А ми продовжуємо і надалі працювати з Міненерговугілля над вирішенням питання погашення решти суми заборгованої заробітної плати шахтарям та очікуємо подальшої підтримки Президента і Прем’єр-міністра України з цього питання».

Про це повідомляє dyvys.info

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах