Фінанси  |  20.02.18  |  вівторок
 

На Львівщині запрацював перший завод з переробки меду

Відкриття нового заводу в селі Сопошин на Жовківщині відбулося в понеділок, 19 лютого.

Це підприємство - перший в області завод з переробки меду та продуктів бджільництва. Експортуючи український мед, воно підтримує та сприяє розвиткові пасічництва у регіоні.

"Це єдине підприємство такого ґатунку в області. Інвестиції сягають 20 млн грн. Тут створять 50 нових робочих місць з хорошою заробітною платою. Це добра опора для громади села – місця, де зможуть працювати люди і податки до місцевого бюджету",

– зазначив очільник Львівської ОДА Олег Синютка.

Виробничі потужності заводу складаються з цеху приймання сировини, цеху переробки меду та гомогенізації, складу готової продукції. Є також механічна майстерня і котельня, оснащена екологічними та економічними котлами.

Про технологію переробки меду розповів керівник ТзОВ "Ренома" Михайло Баранівський:

"Мед від пасічника потрапляє до нас в цех прийому. Після цього мед перевозиться в цех і подається в камеру декристалізації. Мед розігрівається в камері декристалізації до температури 38-39 градусів упродовж певного технологічного часу. Після цього мед наливається у ванну розкристалізації і потім насосом перекачується через фільтр в гомогенізатор. Там він гомогенізується за допомогою шнекового механізму і приводиться до однорідного стану, який має однакові фізико-хімічні властивості".

Завод випускає липовий, акацієвий, гречаний, ріпаковий, соняшниковий та мед з різнотрав’я. Свою продукцію підприємство експортує в Польщу, Італію, Австрію, Канаду.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...