Фінанси  |  25.03.19  |  понеділок
 

На Львівщині викрили ще дві нелегальні АЗС

Від початку 2019 року за рахунком це вже 16 протизаконних АЗС у Львівській області.

В останній декаді березня 2019 року податкова поліція головного управління ДФС у Львівській області в межах операції «Акциз-2019» задокументувала нелегальні АЗС у Бузькому та Сокальському районах.

Ці автозаправні станції реалізували підакцизні товари (дизпаливо) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Правоохоронці описали дві АЗС орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень і дизельне паливо, що зберігалось у резервуарі об’ємом 17 тонн, – 500 тисяч гривень.

Відповідно було складено протоколи про адміністративні правопорушення згідно з частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення порядку провадження господарської діяльності»). Ці два протоколи скеровано в Сокальський та Буський районні суди Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Нагадаємо, що від початку 2019 року у Львівській області було виявлено 14 нелегальних АЗС. У дев’ятьох випадках було складено адмінпротоколи, а ще у п’ятьох – було проведено слідчі дії в межах кримінальних проваджень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах