Фінанси  |  19.01.18  |  п'ятниця
 

МВФ вимагає змін пенсійного законодавства

Раніше представники Міжнародного валютного фонду розкритикували законопроект про створення Антикорупційного суду, який подав Президент України.

Про це під час традиційного брифінгу у Вашингтоні заявив прес-секретар Фонду Джеррі Райс.

"Законодавство про пенсійну реформу включає ряд важливих положень, які необхідні для модернізації пенсійної системи. Разом з тим, присутні певні вади, які нівелюють передбачуване законодавством стимулювання громадян, які працювали більш тривалий термін і зробили великі внески в пенсійну систему. Це робить пенсійну систему нестійкою, і ми вважаємо, що необхідна певна робота щодо усунення цих вад",

- пояснив представник фонду.

Він додав, що МВФ також розраховує на термінове створення Антикорупційного суду в Україні, проте той варіант законопроекту, який подав Петро Порошенко суперечить зобов'язанням України.

"Лист, який ми направили владі, висловлює стурбованість з приводу невідповідності деяких положень законопроекту зобов'язанням України в рамках програми і рекомендаціям Венеціанської комісії. Ми сподіваємося, що влада вживатиме до уваги позицію МВФ і законопроект буде доопрацьований між читаннями в парламенті",

- сказав представник МВФ.

Райс також повідомив, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард і президент України Петро Порошенко можуть обговорити прогрес країни у виконанні програми EFF в Давосі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах