Фінанси  |  13.06.18  |  середа
 

Міноборони скерує 100 млн грн на облаштування казарм та їдалень

Цьогоріч відбувається перехід військових частин на нову систему продовольчого забезпечення.

Кабінет Міністрів дозволив Міністерству оборони направити 111,7 млн гривень на обладнання для їдалень військових частин та облаштування казарм за рахунок відстрочення призову на строкову службу.

Відповідне розпорядження Кабмін прийняв на засіданні, передають "Українські Новини".

За оцінками Міноборони, облаштування казарм вимагає збільшення витрат на закупівлю матеріально-технічних засобів на 29,4 млн гривень, обладнання їдалень військових частин та їх забезпечення необхідним майном - збільшення витрат на закупівлю сучасного технологічного обладнання на 82,3 млн гривень.

Відтак, перерозподіл видатків планується здійснити шляхом зменшення витрат на харчування особового складу завдяки перенесенню термінів призову військовослужбовців строкової служби на кінець року.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що з урахуванням поставлених Президентом Петром Порошенком завдань, в 2018 році реалізується наймасштабніший за роки незалежності України проект будівництва 184 казарм поліпшеного планування для розміщення 23 тис. військовослужбовців за контрактом та вживаються заходи з пошуку ресурсу обладнання їх матеріально-технічними засобами.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах