Фінанси  |  19.10.17  |  четвер
 

Медична реформа прийнята: скільки коштувативуть послуги лікарів

Навіть згідно з попередніми розрахунками усі медичні послуги, крім екстрених, будуть коштувати десятки тисяч гривень.

Про це розповіла народний депутат, заслужений лікар України Ольга Богомолець.

"Міністерство охорони здоров'я не затвердив модель розрахунку собівартості медичної допомоги з однієї причини - щоб люди не побачили реальних цін. Я бачила ці ціни, вони жахливі, вони непідйомні для людей",

зазначила Богомолець.

З її слів, медичні послуги коштуватимуть десятки тисяч гривень.

"Операція на серці, операція по заміні суглоба - це сотні тисяч гривень. після ознайомлення з цінами ви зрозумієте, чому МОЗ досі офіційно не затвердив модель розрахунку медичної послуги, не оприлюднив ціни на медичні послуги і не надав перелік того, за що після "реформи" держава вже платити не буде",

- підкреслила вона.

Згідно з розрахунками, діагностика порушення ритму серця у дитини буде коштує 65 тисяч гривень. Репротезування двох клапанів серця - майже 190 тисяч гривень. Аневризма серця - майже 154 тис гривень. Стеноз - більше 163 тисяч. Шунтування аорти - 130 тисяч гривень. Коронарний тромбоз - 103 тисячі. Лікування цирозу печінки - 111 тисяч. Найдешевше в цьому списку - видалення фурункулів - 7 тисяч гривень.

Операція з видалення каменя в жовчному міхурі буде коштувати від 34 до 51 тисячі гривень. Лікування гострого панкреатиту - майже 72 тисячі.

Відкрита рана ліктя коштуватиме близько 54 тисяч, а відкрита рана передпліччя - 33,5 тисячі гривень. Забій гомілки потягне на 71 тисячу гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...