Фінанси  |  10.06.21  |  четвер
 

Львівський автобусний завод із старовинним костелом-монастирем виставили на продаж

Львівський автобусний завод ЛАЗ виставили на продаж.

Як зазначив на своїй сторінці у ФБ Роман Матис,  «Укрексімбанк» сподівається отримати мінімум 76,5 мільйонів гривень заборгованості. Далі новий власник отримає право вимоги за кредитами і кілька десятків гектарів земельки в гарній локації, з старовинним костелом-монастирем кармелітів, електричною підстанцією на кілька десятків мегават (а ми з вами знаємо скільки коштує плата за підключення до мереж) і рештою центральних міських мереж на території. Все це за якихось не повних три мільйони доларів. Просто джекпот.

«Я вже навіть знаю хто виграє аукціон, єдине чого я не знаю, так це те, чому громада Львова не може купити це місце в комунальну власність і продати його в десяток разів дорожче за ринковою вартістю яка тільки по комунікаціях в рази більша? Та й «рятівники» ЛАЗу десь зникли в невиборчий сезон. Питання звісно риторичне»,

– зазначив Роман Матис.

Як повідомляє mind.ua, колишній автозавод, де і розташоване заставне майно, займає площу в декілька десятків гектарів у Сихівському районі Львова

Для погашення заборгованості перед державним Укрексімбанком найближчим часом відбудеться продаж чергового перспективного інвестиційного активу – права вимоги за кредитними договорами та дебіторську заборгованість підприємства – виробника автомобільної техніки. Попри те, що виробництво наразі зупинено, така реалізація унікальна з огляду на широку варіативність подальшого розпорядження інвестором цим активом.

Міською владою розглядалися шляхи відновлення діяльності підприємства, що було флагманом українського автобусобудування, зокрема, й під колишнім брендом, викуп нерухомості або розробка архітектурної концепції розвитку цієї території. З огляду на такі перспективи цей актив є інвестиційно привабливим, в тому числі, для подальшого продажу або співучасті в проектах.

Юридичну особу – позичальника визнано банкрутом із застосуванням до неї процедури ліквідації. У 2020 році державним виконавцем проведено описи нерухомого майна підприємства та солідарних боржників (фінансового поручителя), проте його продаж наразі заборонено ухвалою суду.

Адреса місцезнаходження активу: Україна, м. Львів, вул. Стрийська, 45.

Продаж права вимоги відбудеться 5 липня шляхом електронного аукціону в системі ProZorro.Продажі.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e