Фінанси  |  09.10.19  |  середа
 

Власники великої рогатої худоби на Львівщині отримають дотації

Власники великої рогатої худоби на Львівщині одержать другий транш дотації за утримання молодняку.

Про це повідомили в середу, 9 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли:

«Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило розподіл коштів, передбачених для надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби в період з 1 травня 2019 до 1 вересня 2019 року. Фінансову підтримку за поданими документами на 1 вересня поточного року отримають 7,2 тисячі фізичних осіб, які у своїх господарствах утримують 10,2 тисячі голів молодняку ВРХ. Загальна сума дотації складає 9,9 млн гривень».

Також вони поінформували, що нарахування фізичним особам дотації проводитиметься впродовж року у три етапи – до 1 травня, 1 вересня та 1 грудня. Прийняття документів на дотацію продовжується, третій етап буде завершений 1 грудня 2019 року.

«Для отримання дотації власники тварин подають до органів місцевого самоврядування копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняку – витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації і реєстрації тварин, копію паспорта особи – власника тварини, копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку, копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини», – повідомили також в облдержадміністрації.

Про це повідомляє dailylviv.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e