Фінанси  |  04.08.21  |  середа
 

Під стінами Львівської ОДА мітингують шахтарі ДП «Львіввугілля» (ВІДЕО)

У Львові сьогодні, 4 серпня, проходить акція протесту шахтарів ДП “Львіввугілля” щодо не виплати заборгованої заробітної плати за квітень – липень.

Як повідомляє на своїй сторінці у ФБ електрослюсар шахти “Лісова” ДП “Львіввугілля”,  депутат Червоноградської міської ради Олег Стельмах, близько 200 працівників шахт пішою ходою пройшли вулицями Львова під стіни Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Відео тут

Керівництво ДП “Львіввугілля”, директори шахт та профспілки зустрілися з першим заступником Львівської обласної державної адміністрації Андрієм Годиком.

Пішою ходою шахтарі планують привернути увагу обласної влади – Львівської облради та Львівської облдержадміністрації до кризи щодо виплати заробітної плати працівникам шахт держпідприємства. Якщо до гірників не дослухаються і не буде вжито заходів щодо погашення заборгованості, вугільні профспілки попереджають, що наступний пікет відбудеться у Києві у День Незалежності.

Відео тут

Як повідомляє Червоноградська міська рада, 281 мільйон гривень боргують шахтарям ДП «Львіввугілля» за квітень-липень 2021 року. Минулого тижня надійшли кошти за реалізацію вугільної продукції, відтак було виплачено 22% за червень.

Дружини гірників з дітьми 3 серпня пройшли ходою до державного підприємства «Львіввугілля» з вимогою виплати заборгованої заробітної плати.

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах