Фінанси  |  11.04.19  |  четвер
 

LiqPay.com переадресовує на сторінку із "ЗЕвіджетом"

Користувачі сервісу масово скаржаться на те, що віджети оплати перенаправляють їх на зовсім іншу сторінку.

Річ у тім, що при спробі використання Liqpay користувачеві пропонується  завантажити "ЗЕвіджет", який є офіційним сайтом Володимира Зеленського та команди ze2019.com.

"Домен liqpay.com вчора близько 22:00 став вказувати на промо-сайт Зеленського. У мене в магазині прийом оплат від клієнтів був налаштований через цей домен, як і було раніше зазначено в документації, а не через liqpay.ua (новий домен). Клієнти, проходячи по посиланню на оплату, потрапляли на сайт Зеленського. Я спочатку не повірив - подумав: "дах вже у людей їде на ґрунті політичних баталій". Але ж ні", - написав у Facebook власник інтернет-магазину білизни Alisa.ua Станіслав Паршин. 

Варто зазначити, що у користувачів інших платіжних систем або при альтернативному варіанті оплати нічого подібного не спостерігається.

На передвиборний сайт Зеленського можна потрапити так само якщо просто зайти на сайт LiqPay.com. А ось з доменом LiqPay.ua все в порядку - по ньому відкривається сайт платіжної системи "ПриватБанку".

В "ПриватБанку" цю інформацію прокоментували тим, що Liqpay.com - давно закритий ресурс і банком не використовується. Раніше з цього домену був налаштований редирект, який автоматично перекидав користувача на LiqPay.ua. Але на сьогодні Liqpay.com не належить банку і ними не управляється.

"Liqpay - зареєстрована торгова марка "ПриватБанку". Єдиним офіційним ресурсом і сайтом сервісу є liqpay.ua. Всі інші сайти з подібною назвою не є офіційними веб-ресурсами liqpay і не мають ніякого відношення до банку ",

- пояснив прес-секретар "Приватбанку" Олег Серга.

Прокоментував ситуацію і Михайло Федоров, який представився координатором Діджитал напрямки Зе! Команди. За його словами, в штабі кандидата нічого не знають про редирект з liqpay.com.

"Ми нічого схожого не робили протягом всієї кампанії. У нас достатньо своєї аудиторії. Я впевнений, що подібні способи не можуть принести результату. Так як віджет націлений на наших прихильників, які вже з нами, стежать за нами, і хочуть показати свою підтримку. А це - передплатники, і ті 600 тисяч, які приєдналися через сайт ",

- зазначив він.

В "Приватбанку" розповіли, що у разі якщо виникла така проблема, аби її вирішити достатньо поміняти в коді віджета на сайті COM на UA. Або звернутися в онлайн-чат на LiqPay.ua - оператори допоможуть швидко вирішити проблему з перенаправленням.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах