Фінанси  |  08.11.19  |  п'ятниця
 

IKEA відмовилась будувати завод у Львівській області

Шведська компанія ІКЕA не планує відкривати деревообробний завод у Львівській області найближчим часом. У 2017 році з такою пропозицією до ІКЕA звернулась Львівська ОДА.

За словами глави управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романа Матиса, український бізнес поки не готовий стати партнером для компаній світового рівня.

«Не відбудеться цього. Я не кажу, що це неможливо в принципі. IKEA буде, але не сьогодні. У неї  інші завдання. Компанії світового рівня мають вимоги: якість робочого місця, ставлення до працівників. Багато українських компаній навіть не задумувались над тим, що у них запитають, чи їхні працівники добре їдять, чи робочий графік – 8 годин. Якщо нема відповідності вимогам, IKEA каже: ти не можеш бути нашим партнером»,

– пояснив чиновник виданню Tvoemisto.tv.

Нагадаємо, IKEA готується до відкриття у Києві наприкінці 2019 року та підшукує персонал. Компанія замість одного магазину середньої площі, відкриє у Києві 4 невеликих магазини, площею по 500 кв. м. кожен.

IKEA планувала відкрити перший в Україні великий магазин у форматі City Store – тобто в центрі міста та невеликої площі близько 4800 кв.м. Він мав з’явитися у ТРЦ Ocean Mall на Либідській. Другий магазин у Києві ритейлер хотів відкрити у ТРЦ Lesnaya Mall, що споруджується поблизу станції метро «Лісова».

Про це повідомляє ua.news

 
 

Коментарі (3) перегляди: 1496

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах