Фінанси  |  16.04.19  |  вівторок
 

З травня зросте ціна на газ для споживачів

Про це зазначають у "Нафтогазі".

Від 1 травня ціна на газ для побутових споживачів буде становити близько 9,7-9,8 гривні за кубометр.

Про це інформують у прес-службі НАК «Нафтогаз».

«Сьогодні протягом дня ми будемо публікувати нову ціну. Якщо дивитися на постанову Кабміну №867 («Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» – ред.), то в певні проміжки часу, згідно з постановою, «Нафтогаз» повинен підвищувати ціну для своїх споживачів. З 1 травня, згідно з цією постанови, ми маємо підвищувати ціну до 9,7-9,8 грн за кубометр», – зазначали в «Нафтогазі».

У розпорядженні Кабінету Міністрів зазначено, що ціна за газ для населення не повинна перевищувати 8,38 грн за кубометр. Однак у «Нафтогазі» говорять, що зверталися до Кабміну з цього приводу.


«Ми надсилали листа з проханням привести це розпорядження у відповідність до постанови №867. У нас виходить така ситуація, що з одного боку є розпорядження Кабміну, а з іншого – постанова. При цьому, розпорядження не вносить змін у кабмінівську постанову. І ми юридично не можемо самі змінювати ціну, відмінну від тієї, яка зазначається в постанові. Тож, ми попросили кабмін, аби вони внесли зміни до постанови або ж якось юридично врегулювали невідповідність розпорядження постанові», – пояснили у прес-службі «Нафтогазу».

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах