Фінанси  |  13.07.19  |  субота
 

Екс-невістку Ющенка назвали причетною до крадіжки мільярда у Молдові

Ім'я колишньої невістки третього президента України Віктора Ющенка – Єлизавети – фігурує серед причетних до крадіжки мільярда доларів з банків Молдови. Це гроші, які виводилися на рахунки, пов'язані з молдовським олігархом Владом Плахотнюком.

Лідер молдовської "Нашої партії" Ренато Усатий представив 11 липня неоприлюднену раніше версію другого звіту американської компанії Kroll про розслідування крадіжки мільярда доларів. Детективи простежили шлях понад 30 мільйонів доларів, повідомляє NewsMaker.

Читайте також: Суд не дозволив ГПУ арештувати майно Ющенка   Суд не дозволив ГПУ арештувати майно Ющенка

У звіті мовиться, що гроші з молдовських банків виводилися на рахунки компаній, пов'язаних з колишнім лідером Демократичної партії країни, олігархом Владом Плахотнюком. Іноді гроші виводилися й на особисті рахунки Плахотнюка або на рахунки іноземців.

Серед іноземців, які отримували на свої рахунки гроші з молдовських банків, опинилася і Єлизавета Ющенко. Вона отримала 50 тисяч доларів на свій банківський рахунок у США.

Ще у 2015 році у Молдові виявили, що було виведено майже мільярд доларів з трьох великих банків країни Banca de Economii, Banca Sociala і Unibank. Ці фінансові установи контролювали майже половину ринку банківських послуг. Банки були ліквідовані, а гроші вкладникам повернули з активів держави.

Про це повідомляє 24 канал

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах