Фінанси  |  30.05.19  |  четвер
 

Економісти оновили свій прогноз для України

Новий прогноз економічного росту нашої країни представило Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Він сягає аж 2022 року.

Вартість сировини, яку експортує Україна буде знижуватися у 2019-му та 2020-му роках, а потім знову почне підвищуватися.

Вартість імпортного газу для України при цьому залишиться незмінною. У прогнозі розвитку України на найближчі п'ять років 58% експертів розповіли про зростання ВВП на рівні 3-4% щорічно. Але 25% експертів все ж переконані, що криза в Україні триватиме й надалі. Згідно з середніми розрахунками, за підсумками поточного року зростання ВВП складе 2,7%. Наступного року цей показник має досягнути 3%, в 2021 році ріст ВВП становитиме 3,5%. Аналітики при цьому впевнені, що іще кілька років в країні продовжить спостерігатися інфляція.

У 2019 році, згідно із прогнозами, вона досягне 8,7%, в наступному рівень інфляції може скласти 7,6%. Але, як зазначають експерти, поступово вона буде знижуватися.

Фахівці також назвали головні загрози для зростання економіки України. До них увійшли: конфлікт на Донбасі, високий рівень корупції, повільне проведення реформ і відтік робочої сили за кордон.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах