Фінанси  |  25.06.20  |  четвер
 

Дорога за мільярд гривень

Дорога, якою планують з’єднати два прикордонні села на Львівщині, обійдеться в мільярд гривень. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

24 червня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів робочу зустріч із представниками департаменту дорожнього господарства, Держгеокадастру, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо будівництва нової дороги Тершів–Боберка.

У зв’язку з тим, що кілька років поспіль на території області є нагальна необхідність відремонтувати дорогу Мшанець–Стрілки, та зважаючи на факт того, що прилеглі автомобільні дороги потребують ремонту, Юрій Бучко запропонував реалізувати проєкт «Розвиток прикордонних доріг Львівських Карпат», у межах якого збудують дорогу Тершів–Боберка та відремонтують діючі автомобільні шляхи.

Будівництво цієї дороги допоможе налагодити транспортну логістику та зокрема утворить так зване мале коло. Відтак, мешканці області зможуть дістатись від Тершова до населених пунктів: Лаврів, Бабино, Головецько, Дністрик, Лімна, Боберка без об’їзду через Турку, а напряму новим дорожнім покриттям.

Окрім того, ця дорога є важливою, оскільки веде до території майбутнього національного природного парку «Королівські Бескиди».

У межах наради напрацювали дорожню карту автомобільного шляху. Юрій Бучко дав доручення відповідальним структурам впродовж тижня з’ясувати, чи пролягають відтинки майбутньої автомобільної дороги через лісосмугу, вивчити план територій та здійснити виїзд на огляд ділянок.

Зазначимо, протяжність нової дороги становитиме 67,9 кілометрів. Орієнтовна вартість будівництва — 1 млрд гривень.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах