Фінанси  |  19.11.18  |  понеділок
 

На Львівщині придбали лікарню за 10 тис грн

У Львівській області Регіональне відділення Фонду державного майна України продало будівлю чотириповерхової лікарні всього за 10 тисяч гривень.

Про це стало відомо на сайті продажів Prozorro.

У селі Гійче, що у Жовківському районі Львівської області РВ ФДМУ продало на аукціоні недобудовану лікарню з орієнтовною площею  2,7 тисячі квадратних метрів за 10,5 тисяч гривень. За рівнем будівельної готовності лікарня готова на 45%.

За даними Звіту оцінки майна поданим ПП "ЕкпертМаш" та висновку про вартість майна, затвердженого наказом РВ ФДМУ по Львівській області від 30.05.2018 №00729, вартість об'єкту становила 1 млн 262 тис 149 гривень

За інформацією, вказаною в протоколі аукціонної комісії  стартова вартість об'єкту була визначена у розмірі 1 млн 51 тис. грн, але вона була зменшена вполовину з огляду на те, що під час першого аукціону будівля не була продана. Проте, на пропозицію аукціону не пристали, і ціну продовжили зменшувати. Загальна кількість кроків на які знизилась стартова ціна об'єкта становила 99 знижок.

Чотириповерхову будівлю придбало ТОВ "Укрпроменергоінвест" за 10 тис. 517 грн - 2% від суми продажу. За купівлю об'єкту, компанія сплатила всього 12 тис. 621 гривню з урахуванням ПДВ. Вартість квадратного метра недобудованої лікарні разом із прибудовою складає менше 5 гривень.

Згідно з договором вказано, що об'єкт має бути добудовано протягом наступних 5 років, не залежно від того, яку функцію він буде виконувати.

Загалом з урахуванням вартості об'єкту згідно звіту ПП "Експертмарш", та сумою продажу, на одному об'єкті держава недоотримала понад 1 млн грн.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах