Фінанси  |  10.05.22  |  вівторок
 

У Львові відновили реконструкцію вулиці Шевченка

Ремонт проводять на ділянці від вулиці Залізничної до вулиць Єрошенка і Юнаківа.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», сьогодні підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» відновила роботи в межах ІІІ етапу реконструкції вул. Шевченка. Ремонт проводять на ділянці від вул. Залізничної до вул. Єрошенка та вул. Юнаківа.

«Через запровадження воєнного стану в Україні всі підрядники призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали тривати, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. У такий складний для всіх нас час, попри воєнний стан, ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» робить все можливе і неможливе для нашого міста, тож відновила роботи на вул. Шевченка. Найближчим часом тут проводитимуть: замощення трамвайних колій, закладання основи під велодоріжки, облаштування тротуарів та інший благоустрій території.

Крок за кроком рухаємося далі, працюючи над розвитком вулично-дорожньої інфраструктури Львова»,

- повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 1 червня 2021 р. розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Проєктом передбачені: реконструкція інженерних мереж, влаштування проїзної частини, трамвайних колій, велосмуг, кишень для машин швидкої, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців, облаштування тротуарів і пішохідних зон (із забезпеченням комфортних умов для маломобільних груп населення), контактної мережі трамвая і вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Менш як місяць тому мер Львова пояснив, чому зараз у місті капітально не ремонтують дороги.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e