Фінанси  |  12.09.19  |  четвер
 

Яку суму допомоги надасть США для посилення обороноздатності України

Прикметною рисою співпраці США та України в останні роки є надання світовим гегемоном допомоги Києву для посилення обороноздатності у зв’язку з проявами зовнішньої агресії. Представники США заявляють про те, що допомога Україні за цим напрямом продовжиться й в майбутньому.

Адміністрація США прийняла рішення надати Україні військову допомогу в розмірі приблизно 140 млн доларів за підсумками перегляду відповідних програм. Про це повідомив у четвер помічник держсекретаря США з військово-політичних справах Кларк Купер.

«Щасливий сказати, що ми направили офіційне повідомлення щодо наших рахунків, з яких здійснюється виділення допомоги в сфері безпеки України. Я говорю в цілому про приблизно 140 млн. дол. в якості сприяння в галузі безпеки України», – заявив співробітник зовнішньополітичного відомства США.

США вже неодноразово надавали Києву допомогу на зміцнення обороноздатності. Заява Купера про надання чергової допомоги в галузі сприяння безпеці України свідчить, що Вашингтон налаштований і в майбутньому підтримувати Київ в напрямку убезпечення України від проявів зовнішньої агресії.

Про це повідомляє ua-ekonomist.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах