Фінанси  |  30.05.22  |  понеділок
 

Байден скасував мита на українську сталь на один рік

Про це передає Укрінформ з посиланням на повідомлення пресслужби Білого дому.

Президент США Джо Байден підписав указ, яким затвердив скасування мита на сталь з України на один рік.

«Сталеливарна промисловість України була значно підірвана невиправданою, неспровокованою, невпинною і жорстокою війною російської федерації проти України, - йдеться в заяві Байдена. - Очікується, що значні збої у виробництві сталі в Україні призведуть до скорочення загального обсягу її виробництва, а також імпорту у Сполучені Штати з України».

Байден зазначив, що сталеливарна промисловість була «історично важливою для України», підкресливши, що Сполучені Штати «зацікавлені у збереженні цієї галузі» для відновлення країни.

За словами президента, міністр торгівлі Джина Раймондо «стежитиме за ситуацією у вітчизняній сталеливарній промисловості та розвитком подій у сталеливарній промисловості України» й інформуватиме його про необхідність припинити або продовжити скасування мит.

Як повідомлялося, у 2018 році адміністрація президента Дональда Трампа запровадила додаткові митні тарифи у розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній для захисту цих галузей у США.

На початку травня цього року Міністерство торгівлі США оголосило про скасування на рік підвищених тарифів для імпорту української сталі, щоби підтримати металургійну галузь України, яка становить значну частку національної економіки. 

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e