Фінанси  |  20.12.21  |  понеділок
 

Світовий банк надав Україні 300 мільйонів євро позики

Про це повідомляється на офіційному сайті банку.

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила другу позику на розробку політики відновлення економіки України у розмірі 300 мільйонів євро.

"Кошти будуть використані на підтримку критичних для економічного відновлення та зростання країни реформ, а також для пом'якшення наслідків пандемії COVID-19",

– йдеться у пресрелізі.

Цією позикою Світовий банк підтримує ключові реформи: демонополізацію економіки та зміцнення антикорупційних інституцій; розвиток ринку землі та кредитного ринку, включаючи розширення доступу до фінансування для дрібних фермерів; зміцнення системи соціального захисту для людей похилого віку з метою пом'якшення впливу пандемії COVID-19.

"В умовах високого рівня вразливості економіки, в Україні йде повільне та нестійке відновлення після потрясіння в результаті COVID-19. Ми сподіваємося, що ця позика надасть необхідну підтримку тим реформам, які спрямовані на сприяння більш сильному та інклюзивному відновленню",

– заявив регіональний директор СБ у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Нагадуємо:

Перший подібний кредит у розмірі 350 млн доларів було затверджено у червні 2020 року для підтримки запуску земельної реформи, а також для допомоги уряду України у забезпеченні зростання аграрного сектору та інвестицій у сільське господарство.

Також необхідно було захистити найуразливіші верстви населення від економічного потрясіння, спричиненого пандемією.

Загалом з початку пандемії Світовий банк надав Україні 2,3 млрд доларів для бюджетної підтримки та інвестиційних проєктів.

Про це повідомляє epravda

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1171

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e