Фінанси  |  15.10.21  |  п'ятниця
 

“ПриватБанк” повідомив про обмеження на кількість грошових переказів

У ПриватБанку повідомили про нові правила переказів з картки на картку.Про це повідомила пресслужба “ПриватБанку”.

У банку також зазначили, що для 99,7% клієнтів, які користуються послугою – нічого не змінюється)

“З жовтня 2021 року ми вносимо незначні корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали. За правилами внутрішньої політики банку, що базуються на вимогах фінмоніторингу та правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го до 30/31-го числа) як для переказів по Україні, так і за кордон.”

– йдеться у повідомленні.

Зокрема для відправника:

Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта Перекази по Україні Міжнародні перекази
100 25
Для отримувача

Лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта Перекази по Україні Міжнародні перекази
100 30
У відповідь на питання що робити, якщо на картку надходять благодійні гроші, на лікування дитини чи гроші волонтерів та інше, у пресслужбі відповіли:

Якщо ви збираєте гроші на благодійність, чи волонтерські гроші, зателефонуйте нам на 3700 або напишіть у чат «Допомога Онлайн». Надішліть посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня ми встановимо для таких карток безлімітний режим.
Якщо на картку людина отримувала гроші за продаж товарів з використанням інтернет майданчиків, тоді нормативно-правовим актом Національного банку України встановлено, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, у банку радять відкрити рахунок фізичної особи – підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України.

Про це повідомляє varta1

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1793

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e