Фінанси  |  13.02.19  |  середа
 

Азов охоронятимуть нові "Кентаври"

До складу ВМС ввійдуть два десантних катери та ще один малий броньований артилерійський.

Про це заявив заступник начальника ГУ оборонного планування Генштабу ЗСУ В'ячеслав Дем’яненко на брифінгу щодо підсумків реформування ЗСУ, передає "Укрінформ".

"До складу ВМС прийнято шість малих броньованих артилерійських катерів, поточного року заплановано прийняття ще одного такого катера та двох десантних катерів "Кентавр",

- сказав він.

Крім того, за словами Дем’яненка, триває розроблення технічного проекту ракетного катера типу "Лань", який оснащений ракетним комплексом "Нептун". Також до ВМС ЗС України США передали два патрульні катери типу Island.

Для постійної охорони на узбережжі та в акваторії Азовського моря продовжують формувати комплект військ Військово-Морських Сил ЗСУ.

Представник Генштабу зазначив, що вже сформовано Морське командування та Командування морської піхоти, дивізіон та ланку суден забезпечення, завдання яких - забезпечити функціонування корабельного складу. Також управління бригад надводних кораблів переформовані у дивізіони надводних кораблів, а дивізіони кораблів охорони та забезпечення - у дивізіони кораблів охорони рейду.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах