Фінанси  |  14.03.19  |  четвер
 

Автогаз в Україні знову дорожчає

Як вже могли зауважити власники автомобілів, вартість автогазу в нашій країні знову пішла догори.

Таке зростання цін пояснюють експерти. Вони зазначають, що ситуація викликана сезонним фактором. Відповідну ситуацію в нашій країні можна спостерігати вже не один рік.

Примітним є той факт, що починаючи із жовтня минулого року, вартість популярного палива тільки знижувалася. Зокрема, до лютого-2019 ціни опустилися аж на 46. Тож зовсім не дивно, що тепер на ринку спостерігається протилежна тенденція.

Подорожчання відбулося протягом останніх 2 тижнів. Ціна зросла на 30 копійок і за словами експертів зупинятись на цьому подорожчання не буде. 

Варто зазначити, що в Україні для ринку автогазу має важливе значення фактор сезонності. Паливо завжди має тенденцію до здешевлення взимку та подорожчання до літа. Такий процес пояснюється зниженням попиту на конкретний вид палива в холодну пору року. Трейдери й АЗС, як наслідок, змінюють цінники. Слід врахувати і той момент, що стабільний попит на автогаз спостерігається й тому разі, якщо його вартість не перевищує 55% від ціни 95-го бензину. Станом на зараз до цього рівня ще далеко і вартість газу не перевищує 38% бар'єр співвідношення із 95-им бензином. 

 
 

Коментарі (11) перегляди: 1289

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах