Фінанси  |  17.10.18  |  середа
 

АМКУ покарав виробників алкоголю мільйонними штрафами

За неправомірне використання позначень, які раніше вже використовували міжнародні корпорації, українські товариства зобов'язали припинити порушення законодавства.

Антимонопольний комітет України наклав штрафи на виробників алкогольної продукції за дезінформацію на етикетках.

"20 вересня та 11 жовтня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято ряд рішень щодо недобросовісних практик виробників алкогольної продукції",

- повідомляє прес-служба АМКУ.

Зокрема, за використання ТОВ "СВКЗ" зовнішнього оформлення етикеток алкогольних напоїв міцних Jack Talker (Red Level, Black Level, Blue Level), які подібні ззовні на етикетки продукції Johnnie Walker, яке міжнародна корпорація Diageo Brands B.V. (Амстердам, Нідерланди) почала використовувати раніше за ТОВ "СВКЗ". Відтак, за це на українського виробника наклали штраф - 1 392 428 грн.

Крім того, за те, що СВКЗ розміщувало на етикетці міцних алкогольних напоїв ТМ Jack Talker написи WHISKYЕ, а цей товар не є віскі, - накладено штраф у розмірі 445 699 грн.

Також за неправомірне оформлення етикеток алкогольних напоїв BLACK JACK, схожих на JACK DANIEL'S міжнародної корпорації "Джек Деніел'с Пропертіз, Інк" (США), ТОВ "СВКЗ" оштрафовано на 4 169 000 грн, а ТОВ "Стронгдрінк" - на 5 438 658 грн.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах