Фінанси  |  12.06.18  |  вівторок
 

22-річна племінниця міністра юстиції купила 2 квартири в Києві

Родичка глави Мін'юсту Павла Петренка тільки в цьому році закінчила університет, але вже купила дві квартири за 6 млн гривень і елітний автомобіль.

Про це розповідається в сюжеті програми "Наші гроші".

22-річна Божена Клічук два роки тому купила одну квартиру 85 кв. м в Києві за 3,5 млн грн, і пізніше ще одні апартаменти за 2,5 млн грн. Також в той період вона придбала новий автомобіль Lexus NX200 вартістю 1 млн грн.

Цікаво, що ні у самої дівчини, ні у її родичів, включаючи самого міністра юстиції Павла Петренка немає офіційних доходів такого розміру, щоб пояснити ці покупки. Її мати працює викладачем, а батько лікарем. Сама студентка тим більше не могла собі дозволити купити дві дорогих квартири і елітний автомобіль.

Сам міністр юстиції Павло Петренко, який представляє "Народний фронт", спростував свою участь в придбаннях Клічук, але підтвердив, що у травні був на спільному відпочинку з нею в Туреччині і оплатив його.

Цікаво, що у самого міністра, згідно з його деклараціями, немає власного житла, а їздить він на старенькому 11-річному автомобілі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах