Фінансування  |  04.02.19  |  понеділок
 

Понад 60% хворих в Україні помирають від раку, - Богомолець

Ольга Богомолець - голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я розповіла про недофінансування онкохворих у нашій країні.

Варто зазначити, що тепер вона є ще й одним із кандидатів на пост глави української держави.

У своїй заяві Богомолець наголосила, що в  країні існує масштабне недофінансування потреб людей, які страждають від онкологічних захворювань, оскільки майже 100 тисячам українських громадян ставлять діагноз "рак".

Із вказаного числа людей близько 60% не в змозі вилікуватися, відповідно вони помирають. І причиною цього є нестача грошей на потреби онкохворих. Якщо оперувати точними цифрами, то, за словами Ольги Богомолець, бракує 70% коштів, необхідних для лікування дорослих. Якщо ж говорити про дітей, то рівень недофінансування їхніх потреб становить 40%.

На цю проблему повинна негайно відгукнутися громадськість, вважає голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я. Відповідно до цього Богомолець закликала українців підписати Меморандум про вимоги належного фінансування потреб онкохворих. Також вона наголосила на потребі у негайному перегляді державного бюджет на поточний рік. Річ у тім, що існує необхідність включити до нього нові витрати, а саме 440 мільйонів гривень на лікування дітей, які страждають від раку.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах