Фільм  |  25.10.21  |  понеділок
 

Загибель операторки у США: на помічника режисера скаржились через проблеми з безпекою

Як повідомляє The Guardian, про це заявила реквізиторка фільму Меггі Голл.

На помічника режисера кінофільму "Іржа", під час зйомок якого загинула операторка українського походження Галина Гатчінс, скаржилися через недотримання правил поводження зі зброєю та вибухівкою.

За словами жінки, у 2019 році вона подала внутрішню скаргу продюсерам серіалу Hulu's Into the Dark через поведінку помічника Дейва Холлса. Скарга стосувалася недотримання Холлсом протоколів безпеки для зброї та вибухових речовин на знімальному майданчику.

Вона додала, що безпека членів знімальної групи була головною проблемою в поточних переговорах за контрактом між профспілкою Міжнародного альянсу працівників театральної сцени (IATSE), членом якої вона є, що представляє працівників кіно і телебачення, та групою великих продюсерів.

Саме Холлс передав актору Алеку Болдуїну зброю, в якій був бойовий набій та постріл з якої призвів до смертельного поранення операторки Галини Гатчінс. Водночас Голл наголосила, що проблема із безпекою має системний характер.

"Ця ситуація не через Дейва Холла. Це жодним чином не його провина. Це більш серйозна розмова про безпеку на знімальному майданчику",

– зазначила реквізиторка.

Що відомо

22 жовтня американський актор Алек Болдуїн під час зйомок вестерну випадково поранив режисера та операторку, яка згодом померла у лікарні. У МЗС повідомили, що жінка мала українське громадянство.
24 жовтня стало відомо, що частина знімальної групи кінофільму звільнилася за день до нещасного випадку через проблеми із безпекою.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e