Фільм  |  18.11.21  |  четвер
 

Фільм "Носоріг" Олега Сенцова переміг на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі

Фільм Олега Сенцова "Носоріг" про "бандитські 90-ті" отримав "Бронзового коня" – головний приз Стокгольмського міжнародного кінофестивалю, а виконавця головної ролі стрічки Сергія Філімонова визнано найкращим актором.

Разом з українською картиною за перемогу в конкурсі змагалися ще 15 фільмів.

"Носоріг" є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Світова прем’єра стрічки відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі "Горизонти", українська – цієї осені на Київському тижні критики. У широкий український прокат "Носоріг" вийде 24 лютого 2022 року.

Що відомо

Стокгольмський міжнародний кінофестиваль – найбільший кінофестиваль Швеції, заснований у 1990 році задля просування та підтримки молодих кінематографістів. Лауреатами основного конкурсу кіноогляду свого часу стали зірки світового кінематографа – Ларс фон Трієр, Квентін Тарантіно, Гаспар Ное, Йоргос Лантімос та інші.
Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, фонду EURIMAGES, Польського кіноінституту, німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg. Українську сторону виробництва представляють продюсери Денис Іванов (Arthouse Traffic) та Олег Сенцов ("Край Кінема").
В українському прокаті фільм з'явиться 24 лютого 2022 року.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e