Все  |  08.10.18  |  понеділок
 

Енергоносії для промисловості залишаються поза увагою чиновників

Показники України за волатильністю цін і ринків занадто низькі

Це свідчить про те, що країна не може успішно знижувати ризики для економіки у сфері надання енергоносіїв, що спричинює неготовність підприємств до змін цін на газ, електроенергію і нафту. Така цінова політика робить неконкурентоспроможною більшу частину української продукції у світі. Про це повідомила депутат з фракції БПП Ольга Белькова.

Політик зазначила, що доволі часто обіцяють знизити тарифи для населення й оминають питання важливості вартості енергоносіїв для промисловості:

"Одна з найбільших проблем в країні полягає в тім, що промисловість використовує для виробництва занадто багато енергетичних ресурсів. І якщо підприємствам доведеться платити за них високу ціну – вони не зможуть продавати власну продукцію, закриються і звільнять працівників . А за їх продукцію сплачують, у тому числі і споживачі.

Починаючи від випічки хлібу і до централізованого опалення економіка країни зіштовхується із величезною проблемою надзвичайно неефективного використання енергоджерел і від цього страждають усі українці»

- заявила депутат. Подробиці вона обґрунтувала у власній статі, присвяченій розгляду питань на чому базується енергетична безпека нашої країни

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах