Все  |  30.01.19  |  середа
 

Екс-керівника "Укркосмосу" підозрюють у розтраті 8 млн доларів

В результаті таких дій зірвано запуск першого українського телекомунікаційного супутника "Либідь".

30 січня детективи НАБУ повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем колишньому главі ДП "Укркосмос", повідомляє прес-служба Нацбюро.

Цього ж дня позаштатному раднику генерального директора Національного космічного агентства України також повідомлено про нову підозру в організації зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Зазначається, що екс-керівник є третім підозрюваним у цій кримінальній справі. Ще одній особі-посереднику про підозру повідомлено в грудні 2018 року. 

Зокрема, слідство встановило, що впродовж 2011-2017 років підозрювані організували схему, в результаті якої вивели Кіпр та легалізували 8,245 млн дол., призначених для будівництва ракети-носія на потужностях ДП "ВО Південмаш", та виділених за кредитом Канадського експортного агентства під гарантії Уряду України в розмірі 292,4 млн доларів. 

Внаслідок цього, було зірвано запуск першого українського телекомунікаційного супутника "Либідь", як однієї зі складових побудови Національної супутникової системи зв’язку України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах