Екологія  |  08.07.19  |  понеділок
 

На одеські пляжі викинуло нафтопродукти

Екологи встановлюють джерело забруднення.

У передмісті Одеси в Чорному морі зафіксовано розлив нафтопродуктів. Про це 8 липня журналістам повідомив директор департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міськради Віталій Денисов.

"7 липня надійшла інформація про розлив нафтопродуктів у районі пляжу Дофінівка та прилеглої території. Ми здійснили виїзд і, дійсно, виявили плівку сріблястого кольору й видимі частки нафтопродуктів",

- сказав він.

За словами чиновника, співробітники департаменту звернулися до Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу з відповідною заявою. Також підготовлено звернення до цієї інспекції для встановлення джерела розливу - скидання нафтопродуктів.

Як припускають, джерело - якесь судно або розташоване поблизу підприємство. Денисов зазначив, що 7 липня відібрали проби морської води. Тепер екологи проводять відповідні аналізи.

Фахівець зазначив, що виявлена велика пляма огинає кілька пляжів.

Спочатку скидання було в море, а потім нафтопродукти прибило на пляж до берега.

Також існує ризик того, що пляма дійде до міських пляжів. Тому мерія звернеться до Одеського морського порту з проханням посприяти в нейтралізації скидання за допомогою спеціального обладнання.

За словами очевидців, нафтопродукти на приміських пляжах досягли берега, люди не можуть увійти (вийти) з води, щоб не забруднитися. При цьому плями з тіла складно змити.

Про це повідомляє УНІАН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах