Все  |  19.04.19  |  п'ятниця
 

DZIDZIO спростував інфорамцію про свій виступ на "Олімпійському"

Прес-служба DZIDZIO заперечує інформацію про його виступ на "Олімпійському" 19 квітня перед дебатами на запрошення Зеленського.

Про це повідомляють львів’яни, котрі зверталися до співака.

У прес-службі сказали, що DZIDZIО 19 квітня буде присутній на врученні  Національної кінопремії "Золота Дзиґа". Фільм "DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ" представлений на кінопремії у трьох номінаціях.

Також, як повідомили у прес-службі DZIDZIО, Михайло Хома (DZIDZIО) обраний Кіноакадемією для оголошення переможця у номінації "Найкраща музика". Таким чином, будучи учасником церемонії вручення кінопремії, DZIDZIО виступати на НСК "Олімпійський" 19 квітня не буде.

ЗЕкоманда анонсувала, що на концерті на НСК "Олімпійському" будуть Ольга Полякова та DZIDZIО. Квитки на концерт DZIDZIО у квітні коштували 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень.

Активіст "Опори" намагався отримати квитки, але йому повідомили, що їх наразі немає і запропонували залишити контактні дані.

У ЗЕофісі в Кропивницькому спостерігачам підтвердили, що вже стартує розповсюдження квитків. Їх мають передати представниці команди Зеленського Ліці Кожі, про що вона повідомила.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах