Все  |  25.03.13  |  понеділок
 

Дєдух: вбивство Щербаня замовили Кучма і Лазаренко

Юрій Дєдух, бізнес-партнер i товариш Євгена Щербаня, вважає, що його вбивство замовили Леонід Кучма і Павло Лазаренко.

На його думку, метою вбивства було знищити його, як політичного конкурента. Оскільки ЛПУ (Ліберальна Партія України) займала на той момент дуже вагоме місце. Понад 60% народних депутатів підтримували лібералів, в той час, як бюджет України писався в кабінеті Є.Щербаня.

Більш того, на думку Дєдуха, Щербань планував оголосити імпічмент Кучмі. Виходячи з розмови Дєдуха і Щербаня, останній сказав, що на нього полюють, і ситуація стає дуже небезпечною. Він планував летіти до Києва. Але чомусь полетів у Донецьк. Про свій намір зібрати в парламенті нараду Щербань особисто повідомив Дєдуху по телефону.

 Питання щодо імпічменту Кучми за словами Дєдуха піднімалося неодноразово. Навіть кілька разів проводився підрахунок голосів ,але щось там не склалося, як каже він.

Крім того, він відмітив, що Щербань в 1995 році збирався створити нову компанію, яка повинна була поставляти газ в Україну.

Стосовно Юлії Тимошенко, Дєдух вважає, що вона була непричетна. На його думку, Євген, бувши татарином за національністю  і дотримувавши східних поглядів на жінок, не сприймав Тимошенко, як справжню перешкоду в бізнесі.

За словами Дєдуха, Юлія була п'ятим елементом і виконавцем двох вождів-Лазаренка і Кучми.

Дєдух впевнений, що вбивство Щербаня організували спецслужби, а банду Кушніра використали.Також він повідомив про свою готовність свідчити в суді.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3526

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах