Все  |  03.11.19  |  неділя
 

Дубневич готує апеляційну скаргу на рішення ВАКС

Народний депутат Ярослав Дубневич, якого підозрюють у заволодінні державними коштами на суму понад 93 млн грн, заявив, що буде подавати апеляційну скаргу на постанову Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) про заставу у розмірі 100 млн гривень.

Про це він написав у своєму Facebook.

«За відсутності будь-яких доказів, вважаю, ухвалу суду необґрунтованою, тому готуємо апеляційну скаргу», \– написав Дубневич.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визначив народному депутату Ярославу Дубневичу, якого підозрюють у заволодінні державними коштами на суму у понад 93 млн грн, запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 млн грн.

Нардепа підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

За версією слідства, Дубневич лобіював виділення грошових коштів з бюджету ПАТ «Укрзалізниця» на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми проведення процедур відкритих торгів стрілочних переводів, запасних частин до них та комплектів роздільного скріплення згідно матеріалів експертизи становили понад 93 млн грн.

Про це повідомляє zik

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах