Все  |  11.02.19  |  понеділок
 

Дослідники виявили головну причину появи раку простати

Вчені з Австралії прийшли до висновку, що розвиток раку передміхурової залози може спровокувати велика кількість насичених жирних кислот в раціоні чоловіків.

Фахівці заявляють, що все ж існує спосіб уникнути це захворювання.

У дослідженні були задіяні вчені з Університету Мельбурна, а також фахівці з Інституту біомедичних досліджень Університету Монаша.

Протягом декількох років вони досліджували та вивчали розвиток раку передміхурової залози, який є найбільш поширеним серед пацієнтів чоловічої статі. Вчені вирішили з'ясувати, що саме викликає розвиток цього страшного онкологічного захворювання.

В ході дослідження з'ясувалося, що ключовою причиною появи раку стає вживання великої кількості насичених жирних кислот, які містяться в таких продуктах, як сосиски, бекон, ковбаса, випічка, а також в ряді молочних і смажених продуктів та страв.

Вченим вдалось встановити, що жирні кислоти, які потрапляють через транспортер в ракові клітини, впливають безпосередньо на ріст пухлин. Дослідники заявили, що перегляд свого раціону харчування та виключення жирних кислот дозволить поставити клітини у режим голодування, що сповільнить розвиток раку на 30-50%.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах