Дональд трамп  |  17.11.19  |  неділя
 

Дзвінок Трампа до України був незвичайним і недоречним — помічниця Пенса

Телефонна розмова між президентом США Дональдом Трампом і його українським колегою Володимиром Зеленським була «незвичайною і недоречною».

Про це заявила Дженніфер Вільямс, помічниця із зовнішньої політики віцепрезидента Майка Пенса, повідомляє Reuters.

Відзначається, що Вільямс слухала розмову між президентами 25 липня. У Конгресі під час надання свідчень в рамках розслідування з питання про імпічмент вона заявила, що вимога Трампа про те, щоб Україна проводила розслідування з політичних мотивів здалася їй «незвичайною і недоречною».

У суботу Палата представників також опублікувала стенограму раніше закритих показань Тіма Моррісона, помічника Білого дому в Раді національної безпеки, який зосередився на політиці Європи і Росії.

Як і Вільямс, Моррісон сказав законодавцям, що він стурбований висловлюваннями Трампа президенту України Зеленському. Він також вважає, що тон Зеленського в розмові з Трампом був «улесливим».

Вільямс і Моррісон повинні публічно дати свідчення на наступному тижні.

Скарга інформатора, який повідомив про липневу телефонну розмову між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським, привела до запуску процедури імпічменту.

 

Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов’язаний син Джо Байдена Хантер. Перед цією розмовою Трамп призупинив виділення військової допомоги Україні.

Тепер демократи намагаються з’ясувати, чи пов’язане рішення Трампа заблокувати військову допомогу Україні зі спробами змусити Київ почати політично мотивоване розслідування проти головного опонента Трампа — Джо Байдена.

Трамп наполягає, що розмова із Зеленським була «ідеальною» і в контактах з українською владою не було quid pro quo (послуга за послугу).

Про це повідомляє nv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах