Все  |  13.02.18  |  вівторок
 

Дезертирам Одинцову та Баранову дали 14 і 13 років тюрми

Колишніх військовослужбовців Збройних сил України Максима Одинцова та Олександра Баранова засуджено за державну зраду та дезертирство. Захист планує оскаржити вироки.

Дарницький райсуд Києва виніс вирок Максиму Одинцову 6 лютого, покаравши його позбавленням волі на 14 років. Через два дні Подільський районний суд Києва призначив 13 років ув'язнення Олександрові Баранову.

Під час судових засідань ні Баранов, ні Одинцов не визнали своєї провини.

За словами адвоката засуджених колишніх військовослужбовців Валентина Рибіна, їхній захист готується до оскарження винесених вироків.

"Говорити про виконання покарання, я думаю, дуже рано. Поки вироки не набрали чинності, і вони будуть або оскаржені, або будуть інші юридичні процедури, які обговорюються сторони",

- сказавв адвокат.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2016 року щодо колишніх українських військових Максима Одинцова та Олександра Баранова, які зрадили присягу та перейшли на бік країни-агресора, військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України завершила досудове розслідування, скерувавши обвинувальні акти до суду. Чоловікам висунули підозру в дезертирстві та державній зраді.

Під час проходження служби в одній з військових частин, розміщених в Автономній Республіці Крим,Так, на той час молодший сержант і прапорщик, під час окупації півострова проігнорували наказ про прибуття до нового місця служби, залишившись на окупованій території. Після цього їх оголосили в розшук. Згодом Баранов та Одинцов вступили на військову службу у ЗС РФ.

СБУ затримала дезертирів 20 листопада 2016 року на адмінкордоні з Кримом неподалік пункту пропуску "Чонгар" на Херсонщині. Суд заарештував їх на 2 місяці з можливістю внесення застави. Пізніше цю можливість було скасовно.

Об'єднати справи Максима Одинцова і затриманого разом з ним Олександра Баранова в одне провадження суд відмовився.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...