Все  |  18.05.19  |  субота
 

Деспоти на Львівщині покалічили безпритульну собаку

У тварини відсутні всі кінцівки.

Про це повідомляє Львівська Мануфактура Новин.

Кілька місяців тому у Золочеві, що на Львівщині, невідомі відрубали безпритульній собаці чотири лапи.

Постраждалу тварину знайшов місцевий мешканець. Він забрав собаку додому, годував та доглядав за нею. Він розповів, що побачив собаку на дорозі біля лісу. Вона виповзла самостійно, так хотіла жити.

Минулого тижня чоловік відвіз тварину у Бродівський центр адаптації безпритульних тварин, адже повинен їхати в іншу країну.

За словами заступника директора благодійного фонду "Степ" Оксани Чорній, чоловік має їхати за кордон, тому собаку треба було віддати у безпеку. Він об’їздив багато притулків, але всюди йому відмовляли.

"Привіз її в такому візочку, як бабусі возять продукти продавати. Тварина тільки голову висунула з того ящика. Ми коли побачили собаку повністю – жахнулись. Худа, виснажена, почалась анорексія. Її вага 13 кіло, це дуже мало",

- розповіла Оксана Чорній.

Невідомо, хто познущався з песика, ті з якою метою.

Наразі собака перебуває у Чорній вдома, бо центр адаптації тварин ще розбудовують, приміщення для утримання собак з такими травмами немає.

Постраждалу собаку назвали Майя. За словами заступника директора, це ім’я – символічне, адже тварина попала до них у травні.

Жінка зазначає, що спочатку Майю відгодовували. Тварині була потрібна психологічна реабілітація та спокій.

За словами Оксани, дуже бракувало памперсів, коли тільки почали доглядати за собакою, але пізніше почали допомагати коштами дуже багато добрих людей, тож вистачає і на памперси, і, можливо, навіть на протези.

На лікування собаці зібрали близько 36 тис. грн. Допомагали люди з всієї України, навіть з-за кордону.

Наступного тижня Майю повезуть у львівську ветеринарну клініку "Прайд". Там їй робитимуть протезування.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах