Держстат  |  24.01.19  |  четвер
 

В Україні на 25% зменшилось число отримувачів субсидій

За минулий, 2018 рік субсидіями в Україні скористалися 6,538 мільйонів домогосподарств.

Цей показник є на 26% меншим, ніж за попередній рік. Такими є дані прес-служби Держстату. Також зазначається, що сума субсидій, яку отримали домогосподарства в минулому році, досягла 2,7 млрд гривень в загальному.

В Держстаті зазначають, загальна сума субсидій у 2017 році становила 5,9 млрд гривень. Окрім цього зменшується також і середній розмір субсидії на одну сім'ю. До прикладу, станом на грудень минулого року середній розмір субсидій становив лишень 713 гривень. У Держстаті зазначили, що розмір субсидії зменшився майже на 29% у порівнянні з груднем 2017 року. 

А ось у грудні 2018 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 3,92 млн домогосподарств. Такий показник є на 14,5% більше, ніж за попередній місяць.

Варто нагадати, що українським домогосподарствам субсидії призначають тільки на 1 рівно на один рік - із травня по травень. Розмір допомоги при цьому розраховують окремо на зимовий та літній періоди. Аби оформити субсидії, потрібно надати всього два документи: декларацію про доходи і заяву.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах