Дерева  |  14.12.18  |  п'ятниця
 

Львівська мерія закуповує саджанці дерев за шаленими цінами

Міська рада дозволяє таку нечувану розкіш тоді, коли дітям бракує у школах найнеобхіднішого.

Львівська міська рада закуповує саджанці дерев за 3 600 гривень за штуку. До прикладу, в Інтернеті можна замовити такі ж саджанці дерев за 45-190 гривень.

Про це пише львів’янка Олеся Дацко у Фейсбуці.

«ЛМР закуповує клени по 3 600 грн за штуку? Нині виконком передає на баланс ЛКП «Зелене місто». Криза... Коли аналоги на OLX – 45-190 грн максимум!», – зазначено в повідомленні.

Олеся Дацко звертає увагу на те, що міська рада дозволяє таку розкіш коштом бюджету тоді, коли дітям бракує найнеобхіднішого у школах.

«А чому діти в школах саджанці вирощувати не можуть? Кому йдуть відкати за ці дерева? Нам розказують, що в бюджеті немає грошей на забезпечення мультимедійною технікою дітей у школі, нема на ремонти подвір’їв шкіл! Потіштеся цінами на саджанці.... За якими ЛМР їх закуповує.... Без коментарів.... П.С. Половину з цих саджанців сосен, дубів та лип можна накопати в Брюховицькому лісі зовсім безкоштовно. Під хатою вирощую дуби з жолудів і висаджую. Безкоштовно!! Може, хтось мені обґрунтує, кому потрібні такі елементи розкоші, коли дітям у школах котлети довозять, бо немає належного харчоблоку?», – доповнює львів’янка.

 

 
 

Коментарі (6) перегляди: 1865

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах